ZAKÁZKOVÁ VÝROBA:

OSTATNÍ VÝROBA:

RámEČKY dveřních výplní
DŘEVĚNÉ LIŠTY

Prosklené stěny

KONTAKTNÍ INFORMACE:

TELEFON:
+420 566 630 601

FAX:
+420 566 630 601

E-MAIL:
kybek@kybek.cz

 

CERTIFIKÁTY:

Certifikát ISO 9001:2009

Osvědčení ZSTV-05-061

Dřevěné profilové lišty

Naše firma vyrábí dřevěné obloukové lišty různých tvarů, profilů a rozměrů včetně rovných lišt. Lišty a oblouky dodáváme nejen pro standardní šířkydveří 60, 70, 80, 90 cm, ale i pro atypické šířky křídel. Výchozím materiálem pro naše výrobky je vysoce kvalitní sušené řezivo (dub, buk, smrk, jasan, javor, olše, bříza, borovice, třešeň, ořech, meranti, modřín). Dalším materiálem je MDF. Oblouky a lišty jsou frézované z jednoho kusu, nejsou ohýbány. Je možné je dodat zakrácené s úpravou konce na přesný úhel včetně povrchové úpravy. V současné době nabízíme cca 150 různých profilů lišt a oblouků s možností úpravy profilu podle požadavku zákazníka a to díky variabilitě CNC obráběcího centra, které používáme k výrobě některých obloukových lišt. Veškerý sortiment lišt expedujeme buď vlastní dopravou nebo přepravní společností do 1 týdne.

Dále vyrábíme dřevěné podlahové lišty, krycí, rohové, stropní lišty, římsy, madla, prahy, parapety, schodnice a jiné např. spárovku. Lišty dodáváme buď bez povrchové úpravy nebo s povrchem lak, tvrdovoskový olej s drásaným (kartáčovaným) povrchem.

 

Typy lišt

 

 Klasický oblouk  Rustikální oblouk
    

 

 

   PROFILY* FALCOVÝCH LIŠT PRO INTERIÉROVÉ DVEŘE
 
KF1/13-20
 
 
KF2/15-23
 
KF3/15-23

 

 

PROFILY* FALCOVÝCH LIŠT PRO VCHODOVÉ DVEŘE
 
HL1K
 

HL3K
 
HL5K

 

* ukázka pouze některých profilů lišt, profily je možné upravit podle požadavku zákazníka

 Truhlářská výroba, nábytek  - dveře, vrata, zárubně, schody, nábytek                                                                                                              sign & webhosting by Market Express, s.r.o.