ZAKÁZKOVÁ VÝROBA:

OSTATNÍ VÝROBA:

RámEČKY dveřních výplní
DŘEVĚNÉ LIŠTY

Prosklené stěny

KONTAKTNÍ INFORMACE:

TELEFON:
+420 566 630 601

FAX:
+420 566 630 601

E-MAIL:
kybek@kybek.cz

 

CERTIFIKÁTY:

Certifikát ISO 9001:2009

Osvědčení ZSTV-05-061

Truhlářství Kybek s.r.o.

Jsme rodinná firma a na trhu působíme od roku 1992. Zabýváme se sériovou i kusovou výrobou nábytkových dílů, zakázkovou truhlářskou výrobou, stavebně truhlářskou výrobou, výrobou atypického nábytku a výrobou profilových dřevěných lišt. Máme za sebou již mnoho desítek úspěšně realizovaných projektů a také spokojených zákazníků.

Naši hlavní nabídku tvoří interiérové a exteriérové vybavení, zejména jsou to pak dveře, dřevěná okna, zárubně, kuchyňské linky, schody, zábradlí, postele, obývací stěny a další. Zákazník si může vybrat ze široké škály různých materiálů jako jsou masiv, dýha, lamino, foliovaná MDF a jiné specifické materiály. Naše společnost disponuje moderním vybavením, které dokáže uspokojit náročné požadavky všech našich zákazníků.

Výsledkem naší práce je vlastní nábytek té nejvyšší kvality, proto používáme jen materiály, které zaručují stálost, pevnost a odolnost výrobků. K výrobě proto používáme jen certifikované materiály a doplňky od mnoha českých a zahraničních firem. Tyto výrobky jsou schváleny jak pro Českou republiku, tak i pro celou Evropskou unii. Jen tak můžeme dosáhnout vysokou jakost našich výrobků, jejich zdravotní nezávadnost a malou ekologickou zátěž na životní prostředí. Naše společnost je držitelem certifikátu shody systému řízení jakosti s požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2009 a dále osvědčení shody s požadavky normy k výrobě dveří.

 

Naším cílem je spokojený zákazník - proto preferujeme vzájemnou spolupráci. Jen tak se promění Vaše představy ve skutečnost.

 Truhlářská výroba, nábytek  - dveře, vrata, zárubně, schody, nábytek                                                                                                              sign & webhosting by Market Express, s.r.o.