ZAKÁZKOVÁ VÝROBA:

OSTATNÍ VÝROBA:

RámEČKY dveřních výplní
DŘEVĚNÉ LIŠTY

Prosklené stěny

KONTAKTNÍ INFORMACE:

TELEFON:
+420 566 630 601

FAX:
+420 566 630 601

E-MAIL:
kybek@kybek.cz

 

CERTIFIKÁTY:

Certifikát ISO 9001:2009

Osvědčení ZSTV-05-061

Interiérové dveře

Výroba interiérových dveří a zárubní

Výroba interiérových dveří a zárubní v naší společnosti má dlouhou tradici. K výrobě používáme převážně přírodní materiály (dýha, masiv). Pomocí osvědčených technologií, moderního vybavení a především odborných znalostí a zkušeností našich pracovníků vyrábíme dveře vysoké kvality, které jsou nejen skvělým doplňkem Vašeho interiéru, ale i po letech neztrácí nic ze své přírodní krásy a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Naším stěžejním programem jsou vnitřní dveře v konstrukčním provedení STANDARD, u kterého klademe důraz na kvalitní materiály, propracovanost detailů, sladěnost kresby dřeva a individuální přístup ke každé zakázce. Široký sortiment námi vyráběných vnitřních interiérových dveří a zárubní umožňuje vyjít vstříc všem Vašim představám a požadavkům.

STANDARD 1 STANDARD 2
výplň: odlehčená dřevotříska výplň: voština

Interiérové dveře vyrábíme v dřevinách dub, buk, smrk, jasan, javor, olše, bříza, borovice, třešeň, ořech, meranti, modřín, wenge, mahagon a třech cenově rozdílných konstrukcích (STANDARD 1, STANDARD 2, MASIV) s možností jejich další úpravy drásání, moření nebo barevného provedení dle RAL nebo NCS. Dveře dodáváme jak v klasických rozměrech 60, 70, 80, 90 cm, tak vyrobíme i atypické rozměry. Specializujeme se na interiérové dveře a zárubně do rodinných domů a bytů, kde Vám navrhneme optimální řešení ať již posuvnými dveřmi, interiérovými stěnami nebo dveřmi skládacími.

1 - obložka
2 – ostění
3 – těsnění
4 - masivní nákližek
5 - laťovka

Konstrukce: MASIV - výplň laťovka

INTERIÉROVÉ DVEŘE - Provedení: plné, prosklené (1/3, ½, 2/3 ), profil zasklívací lišty viz. dřevěné obloukové lišty, zasklívací rámeček viz. rámy dveřních výplní.

Interiérové dveře, které vyrábíme a dodáváme nejsou vyráběny sériově. Každý vyrobený kus se tak stává originálem, který Vás osloví. 

Katalog dveří - interiérové dveře

MONA LETIS RENA MELI JINES LENE
TERA VENIS HEVE TIKO RETRO KUBE
RUSTIK LUKA ESTA LONDA RENES VERA

 

Dřeviny

dub buk smrk jasan javor olše bříza
borovice třešeň ořech meranti modřín wenge mahagon

 Truhlářská výroba, nábytek  - dveře, vrata, zárubně, schody, nábytek                                                                                                              sign & webhosting by Market Express, s.r.o.