ZAKÁZKOVÁ VÝROBA:

OSTATNÍ VÝROBA:

RámEČKY dveřních výplní
DŘEVĚNÉ LIŠTY

Prosklené stěny

KONTAKTNÍ INFORMACE:

TELEFON:
+420 566 630 601

FAX:
+420 566 630 601

E-MAIL:
kybek@kybek.cz

 

CERTIFIKÁTY:

Certifikát ISO 9001:2009

Osvědčení ZSTV-05-061

Kuchyně 

Kuchyně - návrh, realizace, instalace kuchyně

Naše firma Vám poskytne komplexní servis při návrhu, realizaci i následné instalaci kuchyně. Velkou předností našich kuchyní je výroba na zakázku podle potřeb každého zákazníka.

Potřebujete novou kuchyni?

Kuchyně včetně spotřebičů

Samozřejmostí je také široká nabídka vestavných či volně stojících spotřebičů od předních výrobců a dále nabídka:

  • kuchyňských dřezů
  • baterií FRANKE, TEKA
  • jídelních stolů
  • pracovních desek
  • úchytů
  • osvětlení

Moderní, stylové i tradiční kuchyně vyrábíme z materiálů lamino, masiv nebo MDF.

kuchyně Žďár nad Sázavou kuchyně Žďár nad Sázavou
kuchyně Žďár nad Sázavou kuchyně Žďár nad Sázavou

 

DVÍŘKA

KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA Z MASIVU - charakteristickým rysem dvířek je profilovaný rovný rámeček s hladkou masivní výplní nebo dýhovanou laťovkou. Výplní může být i dřevěná mřížka nebo sklo. Rámeček je vyroben z masivního dřeva, výplň je dýhovaná s povrchovou úpravou - polyuretanový lak. Dvířka je možné dodat také v provedení drásaného provrchu s patinou DEK3, kdy plně vynikne rozmanitá struktura dřeva.

 

DEK1 DEK2 DEK3  DEK4  DEK5  DEK6 

 

LAMELOVÁ DVÍŘKA jsou vhodná k šatním skříním, kuchyňským linkám, koupelnovým skříňkám, botníkům nebo skříním do ložnice. Výhodou těchto dvířek je zajištění trvalého odvětrání prostoru. Dvířka jsou vyráběna z různých dřevin dle požadavku zákazníka. Povrchovou úpravou může být transparentní lak nebo mohou být dvířka upravena barvou dle vzorníku RAL.

 

  

 

LAMINOVÁ KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA jsou rovná hladká dvířka s vodorovnou nebo svislou kresbou let. Dvířka jsou vyrobena z lamino desky o síle 18 mm, která je po obvodu ohrankována AL hranou nebo ABS hranou o síle 2 mm. Možnost výběru z cca 150 dřevo dekorů, 150 barevných uni a fantazi dekorů výrobců lamin Kronospan, Egger a Kaindl.

 

FÓLIOVANÁ KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA charakteristickým rysem jsou rovná hladká dvířka nebo ozdobně frézovaná dvířka s imitací rovného zaobleného rámečku. Dvířka jsou vyrobena z MDF desky, která je z přední plochy tvarově vyfrézována a je zalisována libovolnou folií dle výběru ze vzorníku. Možnost výběru z 55 tvarů a 44 barevných dekorů. Na výběr jsou i zadní strany dvířek ve 14 dekorech, římsy, rampy a oblouková čela zásuvek. Dekory fólií obsahují vzory dřevin, UNI barvy nebo provedení vysoký lesk.

 

 T00  T01 T03   T04 T10   T14 T17 
 T19 T32   T32B  T35 T36   T43 T45 
T48 T51   T52 T53Z   T57 T58   TFB
 T30A  T37B  T72  TE1N  TE4N  TL00  TL0A

 

KORPUSY

Korpusy kuchyně jsou vyráběny z lamino desky tl. 18 mm od výrobce KRONOSPAN, KAINDL, nebo výrobce EGGER, při čemž jednotlivé díly jsou olepeny hranou ABS o síle 0,5 mm ve stejném dekoru.

 

Kování

Vzhledem k stále rostoucím nárokům zákazníka používáme při výrobě kuchyní a kuchyňských sestav velmi kvalitní kování HETTICH nebo BLUM. Doplňkovým vybavením pro kuchyně jsou systémy MIVOKOR.

 

Pracovní desky

Pracovní deska je základ kvalitní kuchyně, je to nejnamáhanější a nejpoužívanější část každé kuchyně.

Požadavky na povrch pracovní desky jsou:

  • hygienická nezávadnost
  • odolnost proti otěru
  • odolnost proti teplu
  • odolnost proti mechanickému a chemickému poškození

 

Nabídka pracovních desek je široká v mnoha dekorech.

Můžeme Vám nabídnout desky postformingové KRONOSPAN, EGGER, WODEGO, MAX  nebo KAINDL, desky z umělých pryskyřic STARON o síle 38 mm a nebo z přírodního kamene žuly o síle 30 a 20 mm.

 

postformingová deska umělý kámen žula

 

DOPLŇKOVÝ PROGRAM

DRÁTĚNÝ PROGRAM PRO ROHOVÉ SKŘÍŇKY

 

MOVING CORNER LeMans otočné koše

 

DŘEZY A BATERIE

 

SPOTŘEBIČE

   

 Truhlářská výroba, nábytek  - dveře, vrata, zárubně, schody, nábytek                                                                                                              sign & webhosting by Market Express, s.r.o.