ZAKÁZKOVÁ VÝROBA:

OSTATNÍ VÝROBA:

RámEČKY dveřních výplní
DŘEVĚNÉ LIŠTY

Prosklené stěny

KONTAKTNÍ INFORMACE:

TELEFON:
+420 566 630 601

FAX:
+420 566 630 601

E-MAIL:
kybek@kybek.cz

 

CERTIFIKÁTY:

Certifikát ISO 9001:2009

Osvědčení ZSTV-05-061

Výroba nábytku, nábytek

Naše firma se zabývá výrobou a dodávkou těchto typů nábytku - obývací nábytek, koupelnový nábytek, ložnice a postele, kancelářský nábytek, vestavěné skříně a mnoho dalšího. Firma se především specializuje na zakázkovou výrobu nábytku na míru. Moderní, stylový i rustikální nábytek vyrábíme z materiálů lamino, masiv, dýha nebo MDF.

Samozřejmostí je také široká nabídka kování či úchytů od předních výrobců nábytkového kování.

Obývací nábytek

Zakázková výroba obývacího nábytku zahrnuje zejména obývací stěny, šatní skříně, konferenční stolky, policové sestavy, TV a HIFI stolky, jídelní stoly, dřevěný nábytek, stylový nábytek, apod..

   nábytek Žďár nad Sázavou       nábytek Žďár nad Sázavou       nábytek Žďár nad Sázavou     

Výroba koupelnového nábytku osloví zákazníky, kterým nevyhovuje standardizovaná nabídka na trhu. Široký výběr materiálů, originální a neotřelý design a především možnost zhotovení libovolného rozměru a provedení nábytku je ideálním řešením pro každou koupelnu. Koupelnový nábytek vyrábíme především z lamina  nebo MDF, dle požadavků zákazníka.

Kancelářský nábytek

Pro firemní klienty vyrábíme kompletní sortiment  kancelářského nábytku jako jsou kancelářské stoly, pracovní stoly, konferenční stoly, skříně, kontejnery, police, úložné a odkládací boxy a jiné vybavení do kanceláří.  Nábytek vyrábíme z kvalitních a odolných lamino desek s ohledem na vysoké zatížení.  

Ložnice, postele a ložnicový nábytek

Naše nabídka výroby nábytku na míru zahrnuje také postele a ložnicový nábytek z bukového a dubového dřeva, případně z dýhovaných materiálů nebo lamina. Všechny výrobky splňují kvalitativní, technické a hygienické parametry. 

            

                                                                                                                        

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 Truhlářská výroba, nábytek  - dveře, vrata, zárubně, schody, nábytek                                                                                                              sign & webhosting by Market Express, s.r.o.