ZAKÁZKOVÁ VÝROBA:

OSTATNÍ VÝROBA:

RámEČKY dveřních výplní
DŘEVĚNÉ LIŠTY

Prosklené stěny

KONTAKTNÍ INFORMACE:

TELEFON:
+420 566 630 601

FAX:
+420 566 630 601

E-MAIL:
kybek@kybek.cz

 

CERTIFIKÁTY:

Certifikát ISO 9001:2009

Osvědčení ZSTV-05-061

Schody a zábradlí

Schody, půdní schody

Dalším výrobním programem firmy je výroba schodišť a zábradlí. Vyrábíme jak schodiště a zábradlí vnitřní, tak i venkovní. Co do tvarového provedení je každé schodiště originál a jsme schopni zrealizovat jakoukoliv Vaši představu. Zajímavé prostorové řešení nabízejí modulová schodiště. Zvláště příjemně působí dřevěná schodiště kombinovaná s nerezovými prvky.

V nabídce naší firmy najdete jak dřevěná, tak nerezová zábradlí, která nabízejí celou škálu zajímavých možností a kombinací. 

 

 

Schodiště - návrh

Každý návrh schodiště je realizován s pomocí softwaru. Ten nám umožňuje zadat každé schody přesně na míru a dle požadovaných rozměrů plynoucích ze situace přímo u Vás.

 

 

Schodiště - výroba

Pro výrobu schodišť používáme vždy kvalitně vysušené řezivo. Samozřejmostí je i 5-letá záruka na vybrané druhy dřevin. Pro opracování masivního dřeva používáme moderní technologie a CNC obráběcí centrum, které umožňuje vysokou přesnost při výrobě jednotlivých komponentů schodů. Pro povrchovou úpravu používáme otěruodolné transparentní laky nebo oleje. Schody vyrábíme v různých dřevinách. U nás si vyberete od klasických materiálů jako jsou buk, dub, jasan, přes moderní javor nebo břízu, exotické meranti až po cenově výhodnější smrk, borovici nebo modřín.

 

Tvary

ROVNÉ PODESTOVÉ LOMENÉ S PODESTOU LOMENÉ

 

Typy schodišť

 Schodnicové   Obklad betonových schodů

 Truhlářská výroba, nábytek  - dveře, vrata, zárubně, schody, nábytek                                                                                                              sign & webhosting by Market Express, s.r.o.